Emocionuese, babai dhuron një pjesë të mëlçisë për të shpëtuar jetën e vajzës së adoptuar

Kliko per me shume info

Këto fotografi tregojnë momentin emocional kur një baba që dhuroi një pjesë të mëlçisë së tij për të shpëtuar jetën e vajzës së tij të adoptuar, është ribashkuar me të pas operacionit.

Peter McKay, 38 vjeç, u shpërtheu në lot ndërsa priste që të kalonte ora dhe foshnja të reagonte, pasi një pjesë e organit të tij vital u transplantua në mëlçinë e saj të sëmurë, raporton DailyMail

Kliko per me shume info

Darcy ishte duke u përballur me një sëmundje të rëndë në mëlçi që nëse nuk ndëhyhej, mund të ishte fatale për jetën e vogëlushes./ Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.