Gazetarja: Ke udhëtuar me Habilajt? Deputetja e PS-së: Ti moj vajzë s’je prokurore të më pyesësh në këtë mënyrë

Kliko per me shume info

Pas debate në komisionin e Ligjeve që pati me deputetin Flamur Noka, deputetja dhe ish-zv. Ministrja e Brendshme Elona Gjebrea foli për mediat.

Në një dalje për mediat në ambietet e Kuvendit ajo është pyetur nga gazetarët për marrjen në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me çështjen ‘Habilajt’.

Kliko per me shume info

“Nuk jam thirrur në Prokurori, jam gati të shkoj”, tha Gjebrea.

Teksa gazetarja e pyeti: Ke udhëtuar me Habilajt?

Gjebrea iu pergjigj: Ti moj vajzë nuk je prokurore të më pyesësh në këtë mënyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.