Çështja “Habilaj”/ Deputetja e PS shpërthen ndaj gazetarëve: Mos vazhdoni lojën e kazanit

Kliko per me shume info

Deputetja e PS-së Elona Gjebrea ka folur sërish sot para gazetarëve në lidhje me informacionet e publikuara se është thirrur nga prokuroria për t’u pyetur për çështjen “Habilaj”.

Gjebrea ka reaguar ashpër ndaj gazetarëve, të cilëve u është drejtuar me fjalët e kryeministrit që të mos vazhdojnë me “lojën e kazanit”.

Kliko per me shume info

“Në radhë të parë përdorni etikën dhe mos vazhdoni lojën e kazanit. Të manipuloni, të përdorni shpifjen. Unë do shkoj në prokurori dhe do përgjigjem për çdo gjë. Jam fare e qetë. Nuk kam shkuar dhe jam e gatshme të shkoj në prokurori. Nuk më ka thirrur njeri akoma”, tha Gjebrea.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.