Elbasan/ Xhafaj takim me krerët e policisë, paralajmëron Vettigun

Kliko per me shume info

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ndodhet në Elbasan ku ka zhvilluar një takim me drejtuesit e policisë në këtë qytet.

Kliko per me shume info

Takimi vjen në një kohë kur po zhvillohen hetime intensive nga policia dhe prouroria për ngjarjet në këtë qytet.

Mësohet se minsitri ka inkurajuar policinë për të intensifikuar veprimet për çuarjen para drejtësisë të personave të përfshirë në vepra penale. Ai ka paralajmëruar Vetting për efektivët e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.