Elbasan/ Po kalonte rrugën, emigranti përplas kembesoren

Kliko per me shume info

Një aksident me pasojë plagosjen e një këmbësoreje ka ndodhur para pak orësh në rrugën Elbasan-Metalurgjik. Sipas raportimeve të para, gruaja është aksidentuar nga një automjet.

Menjëherë kanë mbërritur forcat e policisë dhe ka nisur puna për zbardhjen e aksidentit.

Kliko per me shume info

E plagosura është dërguar në spital, për të marrë ndihmën mjekesore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.11.2017 në aksin rrugor Elbasan – Metalurgji mjeti tip “Nissan” me targa Italiane ET 437 FJ drejtuar nga shtetasi P.P., 59 vjeç banues në Itali ka aksidentuar një këmbësore. Shtetasja A.M., 48 vjeçe është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit në Komisariat dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.