Elbasan/ Deputeti i Partisë Drejtësi për Integrim dhe Unitetit dorëzon mandatin

Kliko per me shume info

Deputeti i Partisë Drejtësi për Integrim dhe Unitetit, Buja Muça ka dorëzuar sot në Komisonin Qendror të Zgjedhjeve mandatin.

Muça i cili u zgjodh deputetët në Elbasan pasi renditej i dytë në listën e PDIU, ka dhënë sot dorëheqjen.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve dorëheqja e Muçës vjen për arsye personale.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.