Elbasan/ Aksident në uzinën e Ferrokromit, digjet rëndë një punonjës

Kliko per me shume info

Një punonjës i uzinës së Ferrokromit në Elbasan është djegur rëndë gjatë punës.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme.

Punonjësi, 60 vjeç me inicialet Dh. R., është dërguar dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.