EHW reklamon sallamin por qytetarët ia kthejnë keq: Me zorrë deri e pule, nxihet sa ta presësh

Kliko per me shume info

Kompania EHW ka reklamuar produktet e saj ne internet duke evidentuar cilesine por mesa duket qyetaret dhe konsumatoret qe kane provuar produktet e saj, nuk kane te njejtin mendim.

Me tone tejet kritike jane shprehur dy qytetare ne lidhje me reklamimin e fundit qe kjo kompani ka bere lidhur me produktet e saj.

Kliko per me shume info

Shume cilesore, me zorre derri dhe pule – shkruan nje qytetar.

Ndersa nje tjeter qytetar shprehet me tone edhe me shume kritike: Sa te presesh nje cope, tjetren hudhe se nxihet bohet katran. Ahahaha, per reklame jeni te paret-shkruan qytetari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.