E tmerrshme, studentja hedh nga dritarja e konviktit foshnjen e sapolindur (Foto)

Kliko per me shume info

Një studente e kolegjit në Kinë raportohet se ka hedhur fëmijën e saj të sapolindur nga dritarja e dhomës së saj të fjetjes, pas lindjes në fshehtësi.

Fëmija, gjinia e të cilit nuk është identifikuar, u gjet i vdekur në një rrugicë pranë një godine të akomodimit të studentëve të shkollës së saj, raporton DailyMail.

Kliko per me shume info

Nëna 19-vjeçare po studion në Kolegjin Inxhinierik të Xi’an në Kinën Veriperëndimore, dhe thuhet se po trajnohet të jetë mësuese e kopshtit./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.