E rrallë, nëna mban dhelpër në shtëpi dhe e lë të luajë me fëmijët e vegjël

Kliko per me shume info

Një nënë e dy fëmijëve ka rritur edhe këlysh dhelpër dhe e lejon atë të luajë me fëmijët e saj të vegjël – pavarësisht se kafsha që ka një tendencë për të sulmojë të huajt, raporton Dailymail.

Natalie Reynolds, 35 vjeç, mban dhelpërën të quajtur Jasper në kopshtin e shtëpisë së saj në Hertfordshire së bashku me tre qentë, mace dhe kuaj.

Kliko per me shume info

Ajo thotë se kafsha shkon mirë me vajzën e saj, Marissa, pesë vjeç dhe trevjeçarin, Chace, dhe ata madje e marrin atë për shëtitje./Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.