E rëndë në Shkodër, një grua gjendet e vdekur në rrethana misterioze

Kliko per me shume info

Një grua eshte gjetur e vdekur në Fushë-Arrëz, në vendin e quajtur Qafa e Malit.

Policia ka thene se viktima Bardhe Paluca u gjet pranë një parcele bujqësore. Ndërkohë ende nuk dihen rrethanat e vdekjes.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.