E rëndë në Irlandë, dy gra godasin me shkelma njëra- tjetra në sy të fëmijëve (Video)

Kliko per me shume info

Në Irlandë, dy gra janë filmuar nga një fëmijë i mitur, teksa ziheshin.

Në video, shohen që dy femra godasin me shkelma dhe grushta njëra-tjetrën për të treguar se “kush është nëna më e mirë”, pas një sherri për vendin e parkimit që është regjistruar nga një djalë i vogël.

Kliko per me shume info

Mendohet se videoja është xhiruar në Irlandë dhe në fund të saj, djali e kthen kamerën nga vetja duke zbuluar se është rreth 10 vjeç.

Femra me bluzë bardhezi dëgjohet duke ulëritur: “Trego se kush është nëna më e mirë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.