E rëndë, makina përplas këmbësoren, e lë të shtrirë në asfalt (Foto)

Kliko per me shume info

Një kalimtare është aksidentuar në kryeqytet para pak minutave.

Ajo ishte duke kaluar rrugën kur është përplasur nga një makinë pranë Ministrisë së Jashtme në Tiranë.

Kliko per me shume info

Gruaja, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur, është dërguar në spital dhe është në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka shkuar menjëherë në vengngjarje për të zbardhur ngjarjen. /Balkanweb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.