E kishte mendjen tek telefoni, gruaja përfundon në pusetë

Kliko per me shume info

Një grua kineze përfundoi me këmbën të ngecur në një kapak pusete, pasi hodhi një hap të gabuar për shkak se ishte e përqendruar në telefonin e saj.

Gruaja, e cila raportohet të jetë 20 vjeç, ra në një hendek midis dy shufrave metalike dhe si pasojë përundoi me këmbën e saj të bllokuar, në qytetin kinez të premten e kaluar.

Kliko per me shume info

Dy kalimtarë ia dolën ta lirojnë pasi huazuan disa mjete nga dyqanet aty pranë./Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.