E kishin varrosur të gjallë, 24-vjeçarin e shpëtojnë dhe e dërgojnë në spital ku gjen vdekjen

Kliko per me shume info

Një histori tronditëse ka ndodhur diku në botë, ku i riu vdes atëherë kur nuk mendohej.

Për disa orë me radhë qëndroi në një arkivol të hapur, ku familjarët, të afërmit dhe të njohur po i jepnin lamtumirën e fundit.

Kliko per me shume info

Por, befas 24-vjeçari peruan Watson Franklin Mandujano Doroteo lëvizi dhe të pranishmit vunë re që i riu nuk kishte ndërruar jetë, por kishte humbur ndjenjat.

Në dijeni të faktit që Ëatson kishte konsumuar më herët një përzierje të madhe ilaçesh qetësuese, familjarët e dërguan me shpejtësi në spital.

Mjekët konfirmuan se ai ishte ende gjallë dhe menjëherë e vendosën nën kujdes, por pak më vonë, gjendja e tij u përkeqësua dhe 24-vjeçari ndërroi jetë.
Sipas televizioneve kolumbiane gjithçka nisi nga një dhëmb. Ëatson ishte paraqitur në një klinikë dentare për të mbushur një dhemb, por menjëherë më pas, ai pësoi komplikacione të shumfishta, përfshirë edhe ethe.
Për të shmangur përkeqësimin, 24-vjeçari u vizitua në spital, ku mjekët i dhanë një kurë me qetësues, që fillimisht i shkaktuan humbje të ndjenjave dhe më pas vdekjen.
Top Channel

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.