E braktisi për t’u rikthyer tek ish i dashuri, ja çfarë i bën reperi (FOTO)

Kliko per me shume info

The Weeknd është ‘ndarë’nga Selena Gomez edhe në rrjetet sociale.

Reperi ka fshirë Selenën nga Instagrami dhe të gjitha foto me të pas ndarjes së tyre në tetor.

Kliko per me shume info

Ky reagim vjen pasi këngëtarja u rikthye me dashurinë e vjetër Justin Bieber.

Ndërkohë që Selena Gomez vazhdon të mbajë disa fotografi të The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.