Dy tërmete godasin Shqipërinë

Kliko per me shume info

Dy tërmete janë regjistruar mëngjesin e së mërkurës në vend.

Referuar buletinit te Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit një tërmet ka rënë në qytetin e Kukësit në orën 2:53 ku shkalla e tij ka qenë me magnitudë 2.6 ballë.

Kliko per me shume info

Gjithashtu një tjetër tërmet është ndjerë në qytetin e Korçës në orë 1:40 të mëngjesit dhe ka qenë më magnitudë 2.7.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.