Durrës, gjendet i vdekur një 53-vjeçar

Trupi i pajetë i një 53-vjeçari është gjetur nga patrulla e policisë së Durrësit, rreth orës 10.35, në vendin e quajtur “Hidrovori”.

Kliko per me shume info

Nga këqyrja paraprake e viktimës nuk janë evidentuar shenja dhune. Gjatë kontrollit fizik i është gjetur në xhep një kokërr fotoksinë.

Hetimet paraprake dyshojnë se shkak ka qenë gjendja e rënduar psikologjike dhe mund të jetë vetëhelmuar.

LEXO EDHE:  Tom Doshi kërkon vetting për politikanët: Nuk kalojnë as gjysma

Vijojnë hetimet nga grupi hetimor dhe ekspertë mjeko-ligjor në përcaktimin e shkakut të saktë të vdekjes me daljen e aktit të ekspertimit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here