Pas suksesit me këngën e fundit, Dua Lipa bëhet pjesë e reklamës së famshme

Kliko per me shume info

Pas suksesit që po përjeton me hitin e saj “New rules”, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është bërë pjesë e një reklame të famshme.

Këngëtarja me famë botërore, është imazh i reklamës së telefonit më të ri të Google, Pixel 2.

Kliko per me shume info

Përveç Dua Lipës në këtë reklamë janë edhe personazhe tjera të njohura si reperin Young MA, Salt Bae, meteorologun britanik Michael Fish, David LaChapelle dhe animatorin Stoopid Buddies.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.