Policia gjen 139 kg drogë në makinën e parkuar buzë rrugës në Greqi, shpallet në kërkim shqiptari

Kliko per me shume info

Policia greke ka sekuestruar sot 139 kg 150 gramë marijuanë në Dhriso, në aksin e vjetër Janinë- Trikalla.

Sic raportojnë mediat greke, droga ishte e ndarë në 131 pako dhe u gjet në një mjet të parkuar në rrugë.

Kliko per me shume info

Brenda në kabinë të mjetit u gjet edhe një pako e vogël me 68.8 gram marijuanë,

Sipas hetimeve paraprake, rezulton se mjeti ku u gjet droga është në pronësi të një shqiptari, 21-vjecar, i cili është shpallur në kërkim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.