Driton Jakaj bënë urimin më të veçantë për 28 nëntor – me çifteli

Kliko per me shume info

Këngëtari Driton Jakaj, është ndër ata zëra që publiku i njeh e pëlqen prej shumë vitesh. Jakaj, ka këngë, videoklipe e albume të suksesshme.

Driton Jakaj, është këngëtar i muzikës popullore, baladave, por dikur ka kënduar edhe me çifteli.

Kliko per me shume info

Ky instrument burimor e që tingëllon aq bukur, është dashuria e parë e këngëtarit të mirënjohur kosovar, i cili është mjaftë aktiv në skenën tonë, shkruan “Kosovarja”.

Sot, me 28 nëntor, në festën e flamurit, këngëtari përmes faqes së tij në Facebook i ka uruar të gjithë me këngën e “Kanunit”, me çifteli.

Ky është urimi më i veçantë dhe me origjinal

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.