Drejtuesit e policisë shpallen në kërkim, fshehën 5 milionë euro në shtëpi

Kliko per me shume info

Tre ish drejtues të lartë të policisë së Shtetit të shpallur në kërkim kanë patur në shtëpi mbi pesë milion euro të fshehura.

Kliko per me shume info

Të dhenën e ka publikuar gazetari Basir Çollaku i qenë prezent në studion e emisionit “Opinion”, duke mos cituar ndonjë burim konkret për të konfirmuar zyrtarisht dhe bërë sa më të besueshëm raportimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.