Drejtonte “Benz-in” në gjendje të dehur, arrestohet 48-vjecari

Një person është lënduar në një aksident të ndodhur në aksin rrugor Tiranë – Elbasan, në fshatin Dobaj, ku mjeti me te cilin udhetonte ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka dale nga rruga.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë Ndricim Hidri, 48-vjecar banues në fshatin Ibë, pasi drejtonte mjetin tip “Benz” në gjendje të dehur dhe me leje drejtimi të pezulluar.

LEXO EDHE:  Sherr mes të rinjve, italiani tenton ti ndajë por qëllohet me thikë për vdekje nga shqiptari
Kliko per me shume info

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Drejtimi i automjetit në gjendje të dehur” parashikuar nga neni 291 i Kodit Penal.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here