Djali qante gjithmonë në makinë sa herë që udhëtonin, nëna pasi zbulon arsyen tmerrohet

Kliko per me shume info

Sa herë që udhëtonin me makinë, Max bërtiste, villte dhe nuk gjente rehat.

Prindërit e kishin menduar se ai kishte fobi makinat, por në të vërtet ishte diçka më e tmerrshme.

Kliko per me shume info

Një ditë të nxehtë ata e kishin lidhur djalin e tyre në ulëse ndërkohë që ai nuk kishte asgjë të veshur në pjesën e sipërme të trupit.

Djali kishte filluar të ulëriste dhe kishte menduar se mos e kishte pickuar ndonjë bletë.

“Mendova se ishte fillimisht një bletë që e kishte pickuar, por nuk mund ta gjeja bletën në makinë”, tha mamaja e djalit Nicola.

Nichola Griffiths inspektoi ulësen që djali i tyre Max e kishte përdorur gjatë 18 muajve të fundit dhe u tmerrua kur gjeti një gozhdë plastike të fshehur nën pëlhurë.

“Ishte sikur ta vendosnim atë në një dhomë torture çdo herë që shkonim diku. Mendonim se ai kishte fobi ndaj makinës”, tha Nichola.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.