VIDEO/ Plas sherri në Vlorë, djali godet dhe tërheq zvarrë shoqen e klasës

Kliko per me shume info

Një sherr ka ndodhur dy ditë më parë në një shkollë në qytetin e Vlorës, ku një djalë ka zvarritur për tokë shoqen e tij të klasës dhe më pas e ka goditur atë.

Në videon e mbërritur në redaksinë e JOQ.al, vajza shihet teksa ulërin, ndërsa gjakftohtë djali vë dorë mbi të, duke i “shkulur” flokët.

Kliko per me shume info

Sipas raportuesve faji ka qenë i vajzës, pasi ajo e ka sharë e para, por të vendosësh dorë mbi një vajzë dhe në një moshë të tillë veprimi është i pajustifikueshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.