I bënë atentat në Vlorë, djali i biznesmenit në gjendje të rëndë, niset drejt Tiranës

Kliko per me shume info

Një 25-vjecar mbeti i plagosur rëndë në atentatin e sotëm me tritol në Vlorë.

Sasia e lëndës plasëse ishte vendosur në mjetin ku ai po udhëtonte.

Kliko per me shume info

I plagosur mbeti 25-vjecari Ines Hajrulla, që sipas policisë është person me precedentë të theksuar kriminale.

Burime nga spitali i Vlorës thane per “Report tv” se Hajrulla do niset për Tiranë për mjekim të specializuar.

Mësohet se Ines Hajrulla është djali i një biznesmeni në Vlorë, pronari i një lokali në atë qytet.

I riu ka mbetur i plagosur rëndë dhe gjendja e tij është kritike për shkak të plagëve të shumëta që ka marrë në pjesën e këmbëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.