Dikur ishin armiq të betuar, ndërsa sot Noizy dhe Ledri bashkojnë forcat për të realizuar projektin e radhës

Kliko per me shume info

Ndonëse për pak kohë ishin kundërshtarë të përbetuar ndaj njëri-tjetrit, sot ata shfaqen si dy miq të vjetër.

Kliko per me shume info

Reperi nga Kosova Ledri Vula dhe reperi nga Dibra Noizy vijnë sot me një bashkëpunim të tyre, duke sjellë klipin e tyre më të ri “Dje dhe sot”.

Klipi është xhiruar në New York dhe është publikuar ditën e sotme. Ju sjellim të plotë klipin e sapolansuar prej tyre në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.