Dhunon ish-të dashurën, fieraku e pëson keq

Kliko per me shume info

Dhuna ndaj ish-të dashurës i ka kushtuar shumë një të riu nga Fieri.

Kliko per me shume info

Ajo e ka denoncuar në polici pasi pretendon se është dhunuar nga 23-vjeçari, ndërsa ka marrë edhe urdhër mbrojtjen.

Ngjarja

22 vjeçarja me iniciale K.B është marrë në mbrojtje ndërsa ka kallëzuar në polici edhe ish të dashurin. Padia është bërë pasi pasi dyshohet se ish i dashuri i shtetases së mësipërme, A.M, 23 vjeç, banues në Fier, i pa-punë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj. Materialet iu referuan në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Ligji nr. 9669, datë 18.12.2006, “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.