Dëshmia se njerëzit me superfuqi ekzistojnë vërtetë

A doni të njiheni me njerëzit me fuqi “mbinatyrore”? Tim Cridland, i njohur si Zamora, mbizotëron një fenomen të çuditshëm për shumë vite, ai është në gjendje që të lëvizë rruazat e gjakut, duke i shpuar ato.

Sipas mjekësisë, Cridland ka lindur me një gjendje gjenetike e cila bën që ai të mos ndjejë dhimbje. Megjithatë, ai thotë se këtë e arrin përmes fuqisë së mendjes, përmes të cilës e kapërcen dhimbjen.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI 20 Prill 2018, ja çfarë do t'ju ndodhë sot
Kliko per me shume info

Ky është vetëm një nga rastet e rralla dhe shumë të çuditshme të njerëzve që posedojnë fuqi të mbinatyrshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here