Sot derbi mes Atletikos dhe Realit, këto janë formacionet zyrtare

Kliko per me shume info

Ditën e sotme luhet derbi i Madridit mes Atleticos e Realit, e ndërsa “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme për derbin.

Atletico Madridi dhe Real Madridi do të përballen sonte nga ora 20:45, deri i parë ky në stadiumin e ri, “Wanda Metropolitano”.

Kliko per me shume info

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të të dyja skuadrave ku në sy bie rikthimi i Dani Carvajal pas mungesës së gjatë për shkak të problemeve me zemër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.