Elona Gjebrea: Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk më ka thirrur për “Habilajt”

Kliko per me shume info

Deputetja Elona Gjebrea ka reaguar pas lajmit se është thirrur në Prokurori për të dëshmuar për dosjen “Habilaj”.

Në një prononcim për mediat ajo e ka mohuar këtë lajm, dhe thotë se asgje nuk është i vërtetë.

Kliko per me shume info

“Nuk është e vërtete nuk jam thirrur në Prokurori. Jam e hapur për të gjitha mediat dhe gazetarët. Nëse më thërrasin jam e gatshme të dëshmoj”- ka thënë deputetja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.