Deputeti i PD i zhgënjyer: Jam penduar që i jam futur politikës

Kliko per me shume info

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan.

Me një karrierë të suksesshme në sipërmarrje, prej qershorit të vitit 2017-të ai është deputet dhe përfaqëson qarkun e Vlorës.

Kliko per me shume info

Që në minutat e para të emisionit, Shehaj iu përgjigj me sinqeritet pyetjes nëse është penduar që është futur në politikë.

“Ka shumë momente kur pendohem, por ky është vetëm fillimi. Kështu ishte edhe në biznes fillimi”, tha Shehaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.