Plas sherri në komisionin e Ekonomisë, deputeti i PD-së gati të godasë Braçen, ndërhyn Garda

Kliko per me shume info


Plas sherri në komisionin e Ekonomisë. Deputeti demokrat, Agron Shehaj ka debatuar me kreun e Komisionit të Ekonomisë Erion Braçe, ku po diskutohet buxheti, madje përplasja mes tyre gati është kthyer në fizike.

Kjo, pasi deputeti Shehaj, ka shkuar pranë vendit të Braçes, duke i bërë me gisht gjatë gjithë kohës.

Kliko per me shume info

Më pas ka ndërhyrë Garda dhe e kanë larguar deputetin e PD-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.