Denoncimi/ “Vazhdon trafiku shteteror i droges nga Porto Palermo, zbulohen emrat”

Kliko per me shume info

Ish kryeministri Sali Berisha ka bere nje denoncim tjeter qe lidh strukturat shteterore me trafikun e droges. Denoncimi eshte bere nga nje qytetar dhe eshte publikuar nga Berisha ne rrrjetet sociale.

“Nga Porto Palermo vazhdon trafiku shteteror i droges!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
“Prsh Doktor. Jam nje qytetar nga bashkia e himares. Dua tju informoj me gjendjen e trafikimit te ashashit ne zonen e porto palermos. Sa her qe del gomonia e policis ne det dhe furgoni i policis ne qarkullim ndodh qe transportohrt hashash.

Kliko per me shume info

Kete fenomen e kam par shum her. Mund tju them se organizatori i ketij trafiku esht ish komandanti i postes se himares. Viktori bashk me Sokolin ish shefi kufirit te dhermiut te cilet kan edhe disa polica te thjesht. Dua tju tem se sontem kryhet transport e pash me syt e mi. Ju lutem ne qofte se e publikoni kete mos me nxirni ne sken anonim ju lutem”, shkruan Berisha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.