Denoncimi/ Rama gënjen për Urën e Postribës

Disa muaj më parë kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto ku ka uruar punimet e Urës së Mesit në Shkodër.

Pak minuta më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit digjital i cili ka pohuar se kjo urë po shkon drejt degradimit total dhe kjo për shkak të mos investimeve të shtetit.

LEXO EDHE:  Nuk e lejuan vajzën të lidhej me një serb, nuk e besoni se cfarë iu ndodhi dy prindërve shqiptarë
Kliko per me shume info

Në këtë mënyrë qytetari digjital ka hedhur poshtë pretendimet e kryeministrit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here