Denoncimi/ “Rama dhe Elvis Roshi po ndërtojnë resortin në bregdetin e Qerretit”

Kliko per me shume info

Një ndërtesë që është duke u ndërtuar në bregdetin e Qerretit për një denoncim te ish-kryeministri Berisha është në pronësi të Elvis Rroshit dhe kryeministrit Rama.

Në postimin në profilin e tij në facebook Berisha shkruan se ndërtimi është bërë në rërë dhe janë hedhur inerte në det.
“Këtë e ka Elvis Rroshi. Jo vetëm ka ndërtuar mbi rërë po edhe brenda në det është futur. Ka vënë gurë dhe ka ndërtuar”,- shkruhet ndër të tjera në postimin e Sali Berishës.

Kliko per me shume info

Më poshtë postimi i plotë i Sali Berishës:

1 COMMENT

  1. A ha …po e tha ky …..e sigurte qe eshte genjeshtra me e madhe… nuk e kupton ky monstra se edhe suikur te thote dicka te vertete nuk e beson me njeri……?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.