Denoncimi me emra/ Shefi i Komisariatit të Dibrës akuzohet për vrasje

Kliko per me shume info

Një tjetër denoncim është bërë nga ish- Kryeministri Sali Berisha.

Berisha shkruan në facebook se shefi i Komisariatit të Dibrës, Eduard Kaba në vitin 1997 ka kryer një vrasje.

Kliko per me shume info

Denoncimi i qytetares që publikon Berisha:
U deyrova te shkruaj pasi ne vitin 1997 mu vra burri dhe babai i djalit Perparim Kuçka (Elmazi ) nga shtetasi Eduart Fadil Kaba i cili eshte Punonjes Policie ne Komisariatin e Policise Diber.
Ky shtetas emron dhe ëemron ëdo Punonjes Policie qe ka Komisariati Policise Diber. .
Ku do shkojm ne qe ky shtetas kriminel te bej vetingun prane Komisariatit Policise Diber. ..
Ju lutem anonim
Qyterari i thjeshte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.