Denoncimi/ Gjimnazistët në protestë: Kryetari i Bashkisë na ka lënë pa ngrohje

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresë të tij nga qytetarët digjitalë.

Kliko per me shume info

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video ku gjimnazistët në Fushë Arrës, protestojnë ndaj kreut të Bashkisë, i cili ka lënë shkollën pa ngrohje.

“Pershendetje Zoti Berisha! Une jam nje nxenese e shkolles se mesme Fushe-Arrez. Kryetari i Bashkise ka vjedhur tendarat e drureve te ngrohjes dhe ne kemi kohe qe jemi pa ngrohje. Sot zhvilluam nje proteste por per zerin tone nuk erdhi asnje televizion te bej publike ankesen tone. te lutem anonim.”, – thuhet në mesazhin e publikuar nga Berisha.

Gjimanzitet e Fushe Arresit ne proteste

Gjimanzitet e Fushe Arresit ne proteste, Kryetari i Bashkise le shkollat pa ngrohje! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e gjimnazistit dixhital! sb"Pershendetje Zoti Berisha! Une jam nje nxenese e shkolles se mesme Fushe-Arrez. Kryetari i Bashkise ka vjedhur tendarat e drureve te ngrohjes dhe ne kemi kohe qe jemi pa ngrohje. Sot zhvilluam nje proteste por per zerin tone nuk erdhi asnje televizion te bej publike ankesen tone. te lutem anonim."

Posted by Sali Berisha on Mittwoch, 22. November 2017

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.