“Më ka humbur vajza”, 43-vjeçari bën denoncim në Polici: Doli nga banesa dhe s’u kthye më

Një adoleshente është shpallur e humbur në qytetin e Durrësit. Ka qenë babai i saj 43- vjeçari me inicialet B.L, i cili ka bërë një kallëzim në policinë e qytetit bregdetar duke denoncuar humbjen e vajzës së tij.

Mësohet se vajza me inicialet S.L 15 vjeçe, banuese në Arapaj, Durrës është larguar nga banesa e saj ditën e mërkurë rreth orës 15:30 dhe më pas nuk është kthyer.

LEXO EDHE:  'Një skandal i madh do të shpërthejë, ja kush fshihet pas aleancës së ‘Bijëve të k...’
Kliko per me shume info

Policia ka nisur menjëherë kërkimet për gjetjen e adoleshentes. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here