Damiano ofendon rëndë ish banoren e “Big Brother”: Më shoqëroje për të marrë 2 mijë lekëshin

Dy ish banorët e “Big Brother”, Damino Agalliu dhe Xhensila Pere duket qartë që nuk e kanë aspak qejf njëri-tjetrin dhe shpesh janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Rasti i fundit që e kanë dëshmuar këtë ka qenë ditën e djeshme, ku Damiano ka sulmuar keq Peren. Ai ka postuar një video të shkëputur nga “Dance With Me”, ku Xhensila bën disa batuta, duke e tallur këtë të fundit keq. (Video të cilën më pas e ka fshirë).

LEXO EDHE:  SIÇ NUK E KENI PARË NDONJËHERË/ Nusja e ardhshme e familjes mbretërore me këmbë përpjetë! (FOTO)
Kliko per me shume info

Postimi i plotë i Damianos:

“Look, I was gonna go easy on you and not to hurt your feelings.

Kjo tipja kerkon vemendje nga mua , dhe nga mbeshtetsit e mi.

Shiko ti goc e dashur, ke kaq kohe qe me mish e me shpirt po mundohesh te jesh dikush, por sa vjen po behesh askush. Kush tha ty qe une e mbaj veten per “ VIP “ 😅. E kuptoje qe po ben cmos kaq kohe te dalesh neper portale, per lajme etj etj. Ke kaq kohe po te ha vagina me mua , se kuptoje perse ? 😅. Ore vertet dalin ne portale keta, kur me sulmojne mua?

LEXO EDHE:  E kritikuan për kilet e tepërta, Jul Deda merr vendimin e madh

Po bej moj e uruar ate qe di te besh me mire, shale dhe gjoks perjashta, ose ndonje doggy style.

Tani se kuptoje , sepse une me ty as kunje skam pas , as ste kam njof fare personalisht. Vetem mbaj mende si nje PR tek Mai Tai qe me shoqeroje ne tavoline sa here vije, per te fituar ate 2 mije lekshin tende nga shishet.

LEXO EDHE:  Konfirmohet: Ja kush është çifti më i ri VIP në showbiz!

Rreshtat e fundit per ty, dhe po e lejoj surratin tende nja 2 ore ne instagramin tim, per te qeshur bashke me 50K me kete super perl.

Puno, hec me fuqin tende, jo duke sulmuar, behu dikush, nga askush.”

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here