Damiano ofendon rëndë ish banoren e “Big Brother”: Më shoqëroje për të marrë 2 mijë lekëshin

Kliko per me shume info

Dy ish banorët e “Big Brother”, Damino Agalliu dhe Xhensila Pere duket qartë që nuk e kanë aspak qejf njëri-tjetrin dhe shpesh janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Rasti i fundit që e kanë dëshmuar këtë ka qenë ditën e djeshme, ku Damiano ka sulmuar keq Peren. Ai ka postuar një video të shkëputur nga “Dance With Me”, ku Xhensila bën disa batuta, duke e tallur këtë të fundit keq. (Video të cilën më pas e ka fshirë).

Kliko per me shume info

Postimi i plotë i Damianos:

“Look, I was gonna go easy on you and not to hurt your feelings.

Kjo tipja kerkon vemendje nga mua , dhe nga mbeshtetsit e mi.

Shiko ti goc e dashur, ke kaq kohe qe me mish e me shpirt po mundohesh te jesh dikush, por sa vjen po behesh askush. Kush tha ty qe une e mbaj veten per “ VIP “ 😅. E kuptoje qe po ben cmos kaq kohe te dalesh neper portale, per lajme etj etj. Ke kaq kohe po te ha vagina me mua , se kuptoje perse ? 😅. Ore vertet dalin ne portale keta, kur me sulmojne mua?

Po bej moj e uruar ate qe di te besh me mire, shale dhe gjoks perjashta, ose ndonje doggy style.

Tani se kuptoje , sepse une me ty as kunje skam pas , as ste kam njof fare personalisht. Vetem mbaj mende si nje PR tek Mai Tai qe me shoqeroje ne tavoline sa here vije, per te fituar ate 2 mije lekshin tende nga shishet.

Rreshtat e fundit per ty, dhe po e lejoj surratin tende nja 2 ore ne instagramin tim, per te qeshur bashke me 50K me kete super perl.

Puno, hec me fuqin tende, jo duke sulmuar, behu dikush, nga askush.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.