Vangjush Dako në përgjimet e EULEX-it? Reagon kryebashkiaku: Ja e vërteta

Kliko per me shume info

Pas akuzave dhe denoncimeve se emri i tij rezulton në përgjimet e EULEX-it, kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar zyrtarisht.

Ai mohoi akuzat, ndërsa theksoi se do të përballet me këdo po të jetë nevoja.

Kliko per me shume info

“Akuzat janë thashetheme dhe do përballem po të jete nevoja. Hedh poshtë të gjitha akuzat që bën PD mjerane që ka ngelur me 4 deputetë në Durrës.”, tha Dako.

Deklaratën kryebashkiaku Dako e bëri gjatë aksionit ‘Të pastrojmë Shqipërinë’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.