Vangjush Dako në përgjimet e EULEX-it? Reagon kryebashkiaku: Ja e vërteta

Pas akuzave dhe denoncimeve se emri i tij rezulton në përgjimet e EULEX-it, kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar zyrtarisht.

Ai mohoi akuzat, ndërsa theksoi se do të përballet me këdo po të jetë nevoja.

Kliko per me shume info

“Akuzat janë thashetheme dhe do përballem po të jete nevoja. Hedh poshtë të gjitha akuzat që bën PD mjerane që ka ngelur me 4 deputetë në Durrës.”, tha Dako.

LEXO EDHE:  Deputeti i PD bën akuzën e rëndë: Ministrat teknik tradhëtuan Bashën, Rama i futi…

Deklaratën kryebashkiaku Dako e bëri gjatë aksionit ‘Të pastrojmë Shqipërinë’.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here