“Cunam hashashi nga Shqipëria”, Berisha tremb gazetarin e RAI-t

Kliko per me shume info

Reportazhi i emisionit Estovest që transmetohet në RAI 3, nisi me një deklaratë të fortë të Sali Berishës, që ka folur për kultivimin dhe trafikun e drogës nga Shqipëria duke nxirë imazhin e vendit.

“Një gjë dua ta nënvizoj për miqtë tanë italianë. Duhet të jenë të përgatitur. Sepse janë 10 mijë ton kanabis, të fshehur në tunelet e Shqipërisë”, ka thënë Berisha.

Kliko per me shume info

Kjo deklaratë e ish kryeministrit ka tromaksur gazetarin italian, i cili duke i marrë për të vërteta fjalët e Berishës, thotë se “e gjithë Europa duhet të bëhet gati për cunamin e hashashit që do të nisë nga Shqipëria”.

1 COMMENT

  1. Dikush duhet tja presë gjuhën kësaj nëpërke që ka 27 vjet që veç helm nxjerr nga goja për Shqipërinë e shqiptarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.