Çudit Xhensila Pere: Kam kryer marrëdhënie mbi deve

Kliko per me shume info

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere është e njohur për deklarata të çuditshme që bën.

Mëngjesin e sotëm ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Ditë e re’, ku dhe ka rrëfyer një eksperiencë tepër të veçantë.

Kliko per me shume info

Gjatë bisedës moderatorët e kanë pyetur nëse ishte e vërtetë që ka kryer marrëdhënie mbi deve dhe Xhenila Pere e ka pranuar troç se kjo ishte e vërtetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.