“Çmenduri” në Turqi / Ndeshja shkon në 2-3, shënon Grezda

Kliko per me shume info

Miqësore e çmendur me Turqinë! Në Antalia deri tani janë shënuar pesë gola dhe jemi duke fituar 2-3 ndaj Turqisë.

Kliko per me shume info

 

Golin e fundit për kuqezinjtë e shënoi Grezda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.