Ciljetës i shkëlqejnë sytë, feston ditëlindjen e të dashurit futbollist

Kliko per me shume info

Një ditë e veçantë ishte ajo e djeshmja për Çiljetën, këngëtares se njohur shqiptare.

Kliko per me shume info

Ajo ka festuar ditëlindjen e të dashurit te saj, Alban Hoxha, portier i Partizanit, me të cilin tashmë në një lidhje prej një viti.

Tashmë, ata e kanë shfaqur publikisht dashurinë e tyre dhe kjo gjë është e dukshme edhe nga kjo foto.

Çiljeta duket më në formë se kurrë, ndërsa ka veshur një fustan të gjatë ngjyre nude, por shkëlqimi i syve të saj me siguri vjen nga fakti që pozon në krahët e të dashurit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.