VIDEO/ Çifti po pozonte për fotot e dasmës, nusen e rrëmben dallga

Kliko per me shume info

Një çift ka qenë duke realizuar një set fotografish në det, por gjatë një momenti nusen e merr dallga.

Video u publikua menjëherë në rrjetet sociale dhe u bë virale.

Ata ishin duke u puthur dhe askush nuk kishte parë se pas tyre po vinte një dallgë. Momenti i tyre magjik u prish.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur më 30 tetor në Meipai, Kinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.