Çifti i dha fund martesës/ Bora Zemani e lë pas këtë histori, nis dietën

Kliko per me shume info

Ndarja e gazetares sportive, Bora Zemani nga bashkëshorti Vin Veli është një nga lajmet më të bujshme në mediat rozë, ditët e fundit.

Fillimisht Bora e mohoi një fakt të tillë, por ishin të afërmit e ish-çiftit ata që konfirmuan lajmin se Bora dhe Vini i kanë dhënë fund martesës.

Kliko per me shume info

Ndërsa ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e kësaj ndarjeje, Bora është shfaqur për herë të parë pas këtij lajmi. Në një foto të postuar në Instastory, ajo në linja humori shfaqet përpara një pjate të madhe të mbushur plot me ushqime kalorike.

“Dita e parë e dietës”, shkruan gazetarja mbi foto.

bora.png

39b3e9adba53c2f7db53b78d6493b36b_L.jpg

bora-zem-e1487155464963-1200x630.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.