Çfarë e bezdis më shumë në rrugë? Rrëfehet Veliaj: “Pjeshkat” kur kalojnë para bashkisë

Kliko per me shume info

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte dje i ftuar në emisionin e ri të Roza Latit në “Ora News”, ku u pyet se çfarë e shqetëson apo e bezdis më shumë.

Veliaj ka habitur me përgjigjen e tij kur ka deklaruar se “janë njerëzit të cilët kruajnë hundën në publik”.

Kliko per me shume info

“Njerëzit që kruajnë hundën në publik, sidomos kur bëjnë ndonjë bisedë dhe i shkon kyçi në hundë”

Ndërsa pyetjes së çfarë e bezdis konkretisht tek femrat, Veliaj habit me përgjigjen.

“Kur shikon një super femër ose ‘pjeshkë’ si i thonë tani dhe ajo kalon para bashkisë e bën selfie.

Deri këtu nuk më shqetëson por kur hedh atë atë facoletën ne tokë…. Apapapa, hapu dhe!

Është ajo shprehja : Njeriu del nga fshati, por fshati nuk del nga njeriu.”- tha Veliaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.