Vdekja e Aleksandër Lalos, Marina nuk i mban dot lotët në hapjen e “C’est la Vie”

Nata e katërt e spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan nisi me homazhe në kujtim të kompozitorit brilant Aleksandër Lalo. Kjo mbrëmje ishte shumë e vështirë për moderatoren, Marina Vjollca, por dhe për të gjithë të pranishmit.

“Çdo prezantues apo gazetar nëse do të ishte në vendim tim do i kishte shumë të vështirë. Janë emocione shumë të forta. Sot e zhvillojmë këtë mbrëmje pa prezencën e të madhit Aleksandër Lalo.

LEXO EDHE:  Harbon Genta e BB, tregon më shumë seç duhet në club
Kliko per me shume info

Sonte ai na mungon, por do të jetë prezent me të gjithë krijimtarinë tij. Sonte është një natë homazhi dhe i është dedikuar mjeshtrit Aleksandër Lalo. Mirënjohëse përjetë për të gjithë muzikën që ke lënë”, tha mes lotësh moderatorja Marina.

Sonte ai do të jetë i pranishëm me muzikën, këngët e tij të bukura dhe trashëgiminë e tij artistike që ai la.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here