Arrestet/ Zbulohet fotoja e ish-shefit të Policisë me Moisi Habilajn, kush janë dy personat e tjerë

Kliko per me shume info

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka firmosur urdhër-arreste për 3 zyrtarë në Vlorë, të akuzuar si të implikuar në “çështjen Tahiri”.

Emrat e personave për të cilët është kërkuar arrest janë: Gjergj Kohila, Jaeld Cela dhe Sokol Bode.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që eshte zbuluar edhe fotoja e njerit prej tyre, konkretisht sh-shefit të Postës së Policisë Dhërmi, Sokol Bode, me Moisio Habilajn.

Urdhër-ndalimet janë dhënë nga Prokuroria ndaj 3 zyrtarëve, pasi dyshohet se ata janë të përfshirë në trafikun e drogës./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.